Dentální hygiena

Péče dentální hygienistky je dnes nepostradatelnou součástí moderní stomatologie. Pravidelná profesionální dentální hygiena zabraňuje vzniku a rozvoji celé řady komplikací a onemocnění, jako je zánět dásní, parodontóza a zubní kaz. Kromě toho výrazně prodlužuje živostnost všech stomatologických zákroků, především zubních výplní, protetických prací a dentálních implantátů.

Součástí dentální hygieny na naší klinice je bezbolestné odstranění zubního kamene speciálním ultrazvukovým přístrojem, pečlivé hloubkové odstranění nánosů ručními nástroji včetně kamene pod dásněmi a tzv. Air-flow, které dokonale odstraní nečistoty a pigmentace z celého povrchu zubů. Na závěr ošetření je doporučováno provedení fluoridace přípravky s vysokým obsahem fluoridů, které zajistí remineralizaci povrchové vrstvy skloviny zubů a zabrání případné citlivosti. Zároveň se Vám dostane podrobné instruktáže, jakým způsobem pečovat o svůj chrup, aby nedocházelo k opětovnému vzniku zubního kamene, rozvoji zánětu dásní a dalších onemocnění.

Bělení zubů – na naší klinice provádíme vysoce účinné a zároveň velmi šetrné bělení metodou Pure Whitening, díky kterému dosáhnete dlouhodobě dokonale zářivého úsměvu bez nutnosti bílé diety. Více ve speciální sekci o bělení zubů.

Na dentální hygienu a bělení zubů se objednávejte na čísle recepce: +420 775 012 678

 KOMPLEXNÍ VSTUPNÍ DENTÁLNÍ HYGIENA VČETNĚ AIR-FLOW OBOU ČELISTÍ ZA AKČNÍ CENU 1.550 Kč

Zářivý úsměv