Užitečné informace

  Přijímáte nové pacienty?

Ano, momentálně přijímáme nové pacienty, objednat se můžete na čísle recepce: +420 775 012 678

  Ošetřujete i děti?

Ano, naše ordinace ošetřuje i dětské pacienty.

  Používáte během ošetření kofferdam?

Ano, naši lékaři během zhotovování všech typů výplní a během ošetření kanálků vždy používají ochranou blánu pro pacienta (kofferdam)

  Jak probíhá vstupní vyšetření a kolik stojí?

Vstupní vyšetření trvá přibližně jednu hodinu, během toho jsou zhotoveny potřebné RTG snímky včetně panoramatického snímku (OPG). Zubní lékař vyšetří detailně všechny zuby, dásně a měkké tkáně dutny ústní. Na základě tohoto vyšetření lékař sestaví detailní léčebný plán včetně podrobného cenového návrhu s uvedením jednolivých alternativ léčby, které s Vámi též detailně probere a zodpoví všechny vaše dotazy. Cena vstupního vyšetření včetně všech RTG snímků je 1.750 Kč.

  Máte smlouvy s pojišťovnou?

Ne, naše zdravotnické zařízení nemá uzavřeny smlouvy s pojišťovnami, neboť zdravotní pojiťovny nehradí moderní stomatologickou péči a tím je lékař nucen používat zastaralé léčebné postupy a neadekvátní materiály. My svým klientům chceme poskytovat jen vysoce kvalitní dlouhodobě fungující ošetření za použití moderních postupů.

  Bude ošetření bolet?

Na naší zubní klinice, používáme během všech výkonů vysoce účinnou lokální anestezii, proto většina našich pacientů během výkonů spíše usíná a žádnou bolest nepociťuje.

  V kolika letech jít poprvé s dítětem ke stomatologovi?

První návštěva zubního lékaře by měla proběhnout ve věku kolem 6 měsíce, kdy se dítěti prořezávají do úst první mléčné zoubky. Tato návštěva slouží především k seznámení dítěte s prostředím ordinace a umožní dítěti vypěstovat si pozitivní vztah k zubní péči od ranného věku.  Zároveň včasná návštěva umožní zachycení možných problémů s prořezáváním zubů a přinese rodičům cenné informace jak pečovat o mléčný chrup dítěte.

  Lze se nechat ošetřit mimo ordinační hodiny nebo o víkendu?  

Ano, je to možné, našim klientům nabízíme službu ošetření mimo běžný ordinační čas, která je účtována dle aktuálního ceníku a připočítává se standardní cena ošetření.

  Lze se připojit ve vaší ordinaci k Internetu?

Ano, pacienti mají možnost využití bezplatného rychlého wi-fi připojení na internet.

  Poskytujete zubní pohotovost?

Ano, po předchozí domluvě ošetřujeme akutní stavy registrovaných i neregistrovaných pacientů

Máte další dotazy, na které byste zde rádi nalezli odpověď? Napiště nám a my Vám je rádi zodpovíme.
Dotazy posílejte na email: recepce@topdentclinic.cz