Mikroskopická stomatologie

Mikroskopická stomatologie je nový dynamicky se rozvíjející obor zubního lékařství, který je založený na použití dentálního operačního mikroskopu během jednotlivých zákroků. Operační mikroskop nám díky několika deseti násobnému zvětšení pracovního pole umožňuje ošetření s naprostou přesností a v maximální možné kvalitě. Proto i tak jemné struktury jako jsou například kořenové kanálky máme během zákroku zcela pod kontrolou zraku. Díky tomu se úspěšnost ošetření za použití mikroskopu blíží sto procentům a zárověň jsme schopni zachránit i zuby, které by jinak bylo nutno vytrhnout nebo zuby, které byly výrazně poškozeny předchozím ošetřením.

Dentální operační mikroskop však není u nás užíván pouze na ošetření kořenových kanálků, ale je běžně používán také při zhotovování estetických výplní a při broušení zubů na všechny druhy protetických prací (keramické korunky, estetické fasety atd.), čímž je dosaženo vysoké přesnosti a tím i dlouhé trvanlivosti všech našich prací.

Ošetření dentálním mikroskopem je zcela nebolestivé a nejednou se stane, že pacient celý zákrok spokojeně prospí.

Naše klinika disponuje špičkovým dentálním operačním mikroskopem německého výrobce Carl Zeiss, který je světovou jedničkou ve výrobě operačních mikroskopů pro všechny medicínské obory.

Potřebujete kvalitně ošetřit zubní kořenové kanálky, nebo máte již kanálky ošetřené dříve a pořebujete opakované ošetření pod mikroskopem z důvodu přetrvávajících obtíží?
Objednávejte se na ošetření pod mikroskopem na čísle recepce: + 420 775 012 678

Vyšetření operačním dentálním mikroskopem

Spokojeně spící pacientka během vyšetření operačním mikroskopem