Keramické zubní náhrady

Keramické korunky

Estetické keramické korunky jsou zubní náhrady, které dokáží dokonale zrestaurovat kazem či úrazem poškozený zub, tak že je nerozeznatelný od přirozených zubů. Korunky jsou na naší klinice zhotovovány z nejmodernější dentální keramiky (IPS e.max lithium disilikát, IPS Empress nebo zirkonium oxid), která splňuje nejvyšší nároky na estetiku a zároveň také na mechanickou odolnost a trvanlivost. U nás v TopDentClinic dbáme na maximální preciznost a přesnost při zhotovování všech zubních náhrad, díky tomu Vám můžeme nabídnout prodloužené záruky na všechny naše protetické práce.

 

Estetické keramické fasety

Fasety patří mezi minimálně invazivní estetické způsoby ošetření. Zubní fasety jsou zhotovovány z vysoce estetické a odolné dentální keramiky nerozeznatelné od přirozených zubů (keramické fasety). Zubní fazety se používají nejčastěji v předním úseku chrupu a lze jimi velmi efektivně korigovat nevhodný tvar či postavení zubů nebo uzavírat mezery mezi zuby. Estetická fazeta může být zhotovena jen na jeden zub např. po poškození úrazem, ale nejčastěji se zhotovuje na více zubů v předním úseku horní nebo dolní čelisti, aby bylo dosaženo dokonalé estetiky a sladění s okolními zuby. Výhodou estetické fasety např. oproti klasickým korunkám je minimální invazivita celého ošetření. Při použití faset dokonce v některých případech není nutný žádný zásah do skloviny zubů nebo se zub preparuje pouze minimálně.

Toužíte po dokonalém úsměvu a uvažujete o zhotovení keramických faset? Objednejte se na konzultaci, kde s Vámi probereme možnosti ošetření, navrhneme nejvhodnější způsob estetické úpravy Vašich zubů a zároveň zodpovíme Všechny Vaše dotazy. Objednávejte se na čísle recepce: +420 775 012 678

Stav před ošetřením

Stav před ošetřením


Po ošetření fazetami

Po ošetření fazetami

 

Keramické můstky

Keramické můstky jsou zhotovovány při ztrátě jednoho nebo více zubů, v případech kdy má klient výsoké nároky na estetiku a zároveň není možné řešit vzniklý defekt zubním implantátem. Celokeramické můstky zhotovujeme z odolné vysoce estetické dentální keramiky (e.max lithium disilikát v kombinaci se zirkonium oxidem).